Laeb...
Tellimused esitatud tööpäeviti enne kella 12:00 (SmartPost tarneviis) saadetakse välja samal päeval ja jõuavad kohale järgmisel päeval *ei kehti personaliseeritud toodete puhul
Asume uuel aadressil: Vindi 18, Tallinn

Kasvata ise kärbseõgijataim

KOOD: a2124342

Vaata suuremalt

Hind: 5,90 

On olemas laos :)

*

Kas leidsid mõnes teises Eesti e-kaubamajas täpselt sama toote soodsama hinnaga? Kirjuta meile info@nodi.ee . Kuna soovime oma klientidele alati pakkuda parimaid hindu, seega tagame Sulle selle toote parima hinna :)

Kirjeldus

Kasvata endale ise kärbseõgijataim - see ei ole nali! Selle kohta, kuidas mõni taim suudab fauna esindajatele koha kätte näidata, ei ole just palju näiteid, ning kärbsepüüdjataim on neist ilmselt üks kuulsamaid. Tundub natuke naljaks, et kogu maitsvast lihast, mis igal pool ringi jalutab, valib taim söögiks kärbsed, öäkk, aga ilmselt on neid lihtsalt kõige lihtsam püüda. 

Taime looduslik kodu on Lõuna-Carolinas Ameerikas ning tubaseks kasvatamiseks on kärbseõgija üsna nõudlik taim, kuna tahab kasvada tingimustes, mis on tema naturaalse elupaigaga võimalikult sarnased (samblane niiske soo). Komplekti kuulub minipott, seemned, kompostigraanul ning detailne juhend, kuidas pisikesest seemnest täieõiguslik täiskasvanud karnivoor-taim kasvatada.

 

 

KASUTUSJUHEND:

1. Avage purgi ülemine kaas.

2. Täitke purk aeglaselt keeva veega.

3. Avage purgi põhjal asuv väljavoolu ava ja paigaldage plastikust kaas.

4. Asetage purk valgesse ja sooja kohta

 

Kasta taime regulaarselt ning hoia taime temperatuuri vahemikus 20-25 kraadi. Vältida otsest päikest ja taime kuivamist. Taim kasvab ca 1-2 nädalaga. Parim aeg taime kasvatamiseks on kevad ja suvi. 

 

Samas stiilis

Turvaline ostukoht

-----------------------------------

SP_logo

RapidSSL
Tellimuse vormistamine käib krüptitud internetiühenduse kaudu. Kontrollitud ja kaitstud RapidSSL turbesertifikaadiga.