Laeb...
Tellimused esitatud tööpäeviti enne kella 12:00 (SmartPost tarneviis) saadetakse välja samal päeval ja jõuavad kohale järgmisel päeval *ei kehti personaliseeritud toodete puhul
Asume uuel aadressil: Vindi 18, Tallinn

Minu liblikas Roosa Morpho liblikas

KOOD: a2127174

Vaata suuremalt

Hind: 24,90 

Hetkel otsas :(

*

Kas leidsid mõnes teises Eesti e-kaubamajas täpselt sama toote soodsama hinnaga? Kirjuta meile info@nodi.ee . Kuna soovime oma klientidele alati pakkuda parimaid hindu, seega tagame Sulle selle toote parima hinna :)

Kirjeldus

Nii huvitavat kingitust pole Te enne kohanud!
"Minu liblikas"- see on  väga omapärane kingitus lapsele, romantikutele ja loodushuvilisele. Te ei pea ootama suve, et muretseda endale elusat liblikat – hoiame meid ümbritsevat loodust.
Nüüd on Teil võimalus jälgida kuidas lendleb „Minu liblikas“! Nähes teda esimest korda, ei saa arugi, et ta pole elusolend.
Hämmastavalt realistlik animatsioon - 90 sekundi jooksul teeb liblikas ettearvamatuid liigutusi.

Avage purk ja aktiviseerige lüliti, mis asub kaane all.
Piisab sellest, kui  puudutate purgikese kaant ja Teie liblikas hakkabki tegutsema. Üks kord koputades ärkab liblikas ülesse, kaks korda koputades tekitab temas väikest ärevust aga kolm panevad teda usinalt lendlema. Liblikas reageerib ka välishelidele ja muusikale.

Elektrooniline liblikas töötab 3 (AAA)-me patareiga. Teda ei pea välja lülitama - aktiviseerub ootereziim ka kuu aja pärast piisab koputusest, et teda "äratada".

Turvaline ostukoht

-----------------------------------

SP_logo

RapidSSL
Tellimuse vormistamine käib krüptitud internetiühenduse kaudu. Kontrollitud ja kaitstud RapidSSL turbesertifikaadiga.