Laeb...
Tellimused esitatud tööpäeviti enne kella 12:00 (SmartPost tarneviis) saadetakse välja samal päeval ja jõuavad kohale järgmisel päeval *ei kehti personaliseeritud toodete puhul
Asume uuel aadressil: Vindi 18, Tallinn

Tahvel-tass valge

KOOD: a2124031

Hind: 6,90 

Hetkel otsas :(

*

Kas leidsid mõnes teises Eesti e-kaubamajas täpselt sama toote soodsama hinnaga? Kirjuta meile info@nodi.ee . Kuna soovime oma klientidele alati pakkuda parimaid hindu, seega tagame Sulle selle toote parima hinna :)

Kirjeldus

Post-it paberilipakatest kõrini? Õnneks on selle geniaalse kohvitassi loojad otsustanud katta kruusi tahvelpinnaga, millele saab hõlpsalt jäädvustada kirjeid ja joonistusi, mida on sama lihtne ka uuesti maha pühkida. Kaasas on kriidipulk, nii et ei ole tarvis pisikest vennatütart paluda, et ta koolis pätti teeks ja natuke kriiti taskusse pistaks, kui õpetaja ei näe. Tassi peale on nii armas jätta näiteks armuavaldusi või luuleridu kallimale. Või märkmeid assistendile teemal, kuidas sulle su homnmikukohv kõige rohkem meeldib. Või teatada bossile seda, mida silmast silma ei julgeks öelda.. "Ma tahan palgakõrgendust!"

  • See tass võis eelmises elus vabalt tahvel olla.
  • Kaasas on kriidipulk, nii et saad kohe kritseldama hakata, kui kruusi karbist välja võtad.
  • Ainult käsitsi pesu.
  • Sobib alates 12. eluaastast.
  • Mõõdud: 11,5 × 9,5 × 8,5 cm.

Turvaline ostukoht

-----------------------------------

SP_logo

RapidSSL
Tellimuse vormistamine käib krüptitud internetiühenduse kaudu. Kontrollitud ja kaitstud RapidSSL turbesertifikaadiga.