Laeb...
Tellimused esitatud tööpäeviti enne kella 12:00 (SmartPost tarneviis) saadetakse välja samal päeval ja jõuavad kohale järgmisel päeval *ei kehti personaliseeritud toodete puhul
Asume uuel aadressil: Vindi 18, Tallinn

Tööriistakomplekt naistele

KOOD: a212424

Tavahind: 35,00   

Hind: 24,90 

Säästad: 10,10  (29%)
Hetkel otsas :(

*

Kas leidsid mõnes teises Eesti e-kaubamajas täpselt sama toote soodsama hinnaga? Kirjuta meile info@nodi.ee . Kuna soovime oma klientidele alati pakkuda parimaid hindu, seega tagame Sulle selle toote parima hinna :)

Kirjeldus

Töömees, see tähendab töönaine... aeg kohtuda oma uue usaldusväärse kaaslasega! Igasugused ettetulevad tööd ei ole enam probleemiks, kui abiks on spetsiaalselt naistele loodud tööriistakomplekt! Riputa üles, pane kokku või paranda ükskõik mida majapidamises, kautades 39  käepärast tarvikut! Lõpuks on välja töötatud tööriistad naisetele, mis on paigutatud ilusasse vastupidavasse roosasse kaasaskantavasse kohvrisse.

Tööriistakohver on vajalik arsenal igale naisele ning sobib ideaalselt kodusteks tavatöödeks. Kasulik ja stiilne aksessuaar kaasaegsele naisele - ning loomulikult on see roosa!

Roosa tööriistakomplekt daamidele kulub ära igas majapidamises ning on suurepärane kingitus igale naisterahvale, kes ei pelga asju oma pisikeste kätega ise ära teha.

 

Tööriistakompleti kuulub:

Kuuskantvõtmed 1.5; 2; 2.5; 3; 4; 5; 5.5; 6mm,
20 kruviotsikut, 4 kruvikeerajat, tangid, kruviotsiku hoidja, magnetotsik, vaibanuga, vasar, käärid, 3m mõõdulint.
Kohvri mõõdud: 18x31x8 cm. Kaal 1465 g.

Turvaline ostukoht

-----------------------------------

SP_logo

RapidSSL
Tellimuse vormistamine käib krüptitud internetiühenduse kaudu. Kontrollitud ja kaitstud RapidSSL turbesertifikaadiga.