Laeb...

Käsisoojendav süda metallkarbis, 2tk

KOOD: 5906660861454

Vaata suuremalt

Hind: 5,90 

On olemas laos :)

*

Kas leidsid mõnes teises Eesti e-kaubamajas täpselt sama toote soodsama hinnaga? Kirjuta meile info@nodi.ee . Kuna soovime oma klientidele alati pakkuda parimaid hindu, seega tagame Sulle selle toote parima hinna :)

Kirjeldus

Käsisoojendav südameke pakub pooletunnist lakkamatut sõrmielustavat soojust, kui ta on aktiveeritud. Idee on väga lihtne. Käesoojendaja tugeva plastikkesta sees on tihke selge vedelik ja pisike metallketas. Klõpsutades ketast, käivitub keemiline reaktsioon, mis soojendab vedeliku viie sekundiga mõnusalt 55-kraadiseks. See käis küll ruttu!

Juba soojana suudab kuum südameke ühtlast temperatuuri säilitada umbes 30 minutit, enne kui kaotab oma soojendava jõu. Pärast kasutamist on südant täitev vedelik tahkunud. Taaskasutamiseks on vaja käesoojendajat kuumutada keeva vee nõus, kuni tahke ollus on taas vedelikuks muutunud (selleks kulub umbes 10 minutit).

Kingi oma südamesoojus lähedasele inimesele: räägi kallimale oma tunnetest maailma erinevates keeltes ja soojenda teda isegi siis, kui olete üksteisest eemal! Suurepärane kingiidee naistepäevaks, sünnipäevaks või sõbrapäevaks.

Taaskasutatav!

 

cmLaius 11,0

cmKõrgus 2,5

cmSügavus 10,5

Kaal 0,22

Turvaline ostukoht

SP_logo