Laeb...

Roosiõied vanni ja roosilehed voodisse

KOOD: 5907779952569

Tavahind: 9,90   

Hind: 6,90 

Säästad: 3,00  (30%)
Hetkel otsas :(

*

Kas leidsid mõnes teises Eesti e-kaubamajas täpselt sama toote soodsama hinnaga? Kirjuta meile info@nodi.ee . Kuna soovime oma klientidele alati pakkuda parimaid hindu, seega tagame Sulle selle toote parima hinna :)

Kirjeldus

Tükk aega tagasi, esimesel sajandil meie aja järgi juhtus üks üsna kurb lugu. Nimelt tahtis Rooma imperaator Nero oma õhtusöögikülalisi roosi õielehtedega üle kallamisega üllatada, mille tulemusena üks külaline kahjuks ära lämbus. Hea küll, Nero ei olnud just karbi kõige kirkam kriit ning roosiõisi on tegelikult ajaloo vältel ka palju edukamalt ära kasutatud. Assüüria kuninganna Semiramis, Kleopatra ja keisrinna Josephine olid kõik roosiõite järele hullud, ning küllap nemad juba teadsid, milles tõeline nauding seisneb.

Aga tulles tagasi roomlaste juurde, nemad kasutasid roosi õielehti pea kõikjal: toidu valmistamisel, avalikes saunades, patjade täitmisel, segudes ja parfüümides ja see nimekiri läheb veel pikalt edasi. Kuidas saaks kahelda rahvas, kes pärandas meile sirged teed ja joodava veini?

Niisiis - kõige õilsamaid traditsioone järgides - istu mõnusasse sooja vanni ja puista roosiõed sinna laiali. Õhukesed roosilõhnalised seebist õielehed sulavad veega üheks ning on tegelikult palju lõhnarikkamad (ja väiksema tõenäosusega õnnetuid uppuvaid tõuke paljastavad) kui päris roosid.

Paar veepinnale ulpima pandud õielehte peaks juba piisavalt hea tulemuse andma, täites vanni kerge roosilõhnaga ja viies sind tagasi aega, kui peeti bakhanaale, mehed käisid ringi kleitides ja põradaküte ei olnud elektriline.. Kui suurepärane!

  • Komplektis on 14 roosiõit vannis kasutamiseks.
  • Õied on roosilõhnalised ning nende seebist õielehed lahustuvad vannis, pakkudes luksuslikku elamust.
  • Roosid on kaunit sügavpunast tooni.
  • 600 roosilehte, piisav kogus, et katta suur voodi või siis suunata tee vannituppa :)
  • Pakitud läbipaistvasse kinkekerpi.
  • Sobib alates 12. eluaastast.

Turvaline ostukoht

SP_logo