Laeb...

Soovide pärl Love - erinevad ripatsid

KOOD: 5906660864752

Vaata suuremalt

Hind: 8,90 

Hetkel otsas :(

  • Rannakarp 

*

Kas leidsid mõnes teises Eesti e-kaubamajas täpselt sama toote soodsama hinnaga? Kirjuta meile info@nodi.ee . Kuna soovime oma klientidele alati pakkuda parimaid hindu, seega tagame Sulle selle toote parima hinna :)

Kirjeldus

Meenutagem, kui raske on leida tõeliselt head ja omapärast kingitust. Nii tavaline on kinkida naisterahvale lilli, komme või siis parfüümi. Üllatage ennast või samatoredat inimest nagu teiegi romatilise “Soovide pärliga”.

Kinkekomplekti kuulub:

  • konserveeritud rannakarp (purgis on spetsiaalne lahus, milles rannakarp säilib) kasvatatud pärliga, mille diameeter on 5-8 mm. Iga pärl on unikaalne
  • originaalne ketiga kaelaripats
  • kinkepakend koos õnnesooviga

Pärl võib olla üks viiest värvist: valge, kreemjas, virsikuvärvi, kuld-kollastvärvi ja lavendlivärvi. Igale värvile vastab oma tähendus: valge-tervis; kreemjas-õnn; virsikuvärv-armastus; kuld-kollastvärv-rikkus; lavendlivärvi-tarkus. Ei ole võimalik teada saada, millist värvi pärl on karbis -see jääb üllatuseks.

Kõigist maailma aaretest pole midagi kaunimat ja salapärasemat kui pärlid. Kreeka müütides on üks ilus legend, sellest kuidas sündis merevahust armastuse ja ilu jumalanna Afrodiite. Kui ta astus randa, tilgad, mis veeresid tema täiuslikust kehast alla viisid lained tagasi merre. Seal muutusid tilgakesed pärliteks. Kinkides naisterahvale sellise pärli saab ta osakese lummavast ilust.

No nii avame purgikese, teeme lahti karbi ja ootame soovide täitumist.

Kinkekarbi mõõtmed:18x10x3.5cm


Itella SmartPost