Laeb...

Sulanud kell

KOOD: a212800

Vaata suuremalt

Hind: 11,90 

Hetkel otsas :(

*

Kas leidsid mõnes teises Eesti e-kaubamajas täpselt sama toote soodsama hinnaga? Kirjuta meile info@nodi.ee . Kuna soovime oma klientidele alati pakkuda parimaid hindu, seega tagame Sulle selle toote parima hinna :)

Kirjeldus

Kui tihti on teil jäänud kellaaeg märkamatta, kuigi kell ripub nähtaval kohal? Kas olete mõelnud miks? Äkki teie seinakellal on puudu loovust ja disaini- huvitava ja hullumeelse kujundusega sulava efektiga kell. See ilus ja kunstiline kell tekitab palju positiivseid emotsioone.

Usun, et olete nõus, et see huvitav kell sobib nii kaasaegsesse kui ka tavapärasesse ja konservatiivsesse interjööri. Ta ei täida ainult oma peaeesmärki-kellaaja näitamine, vaid loob ka ainulaadsust teie ruumi. Numbrid ja seierid on tehtud klassikalises stiilis, et disainimisega mitte üle pakkuda. Kogu iva on ikkagi kella „sulanud“ korpuses ja disainerid ei tahtnud pühendada teistele osadele tähelepanu. Sulanud kell sobib suurepäraselt nii lastetuppa, kui ka töökabinetti. Veel üks kella eripära seisneb selles, et teda ei pea seinale riputama, vaid on mõeldud horisontaalsetele pindadele riputamiseks.

Kui te arvate, et kell on teie kodu jaoks liiga loominguline, siis ärge unustage, et ta võib olla super kingiidee mõnele teie sõbrale või sugulasele. Tihtipeale mõtleb kingi saaja:"Ohhh jälle sain kingiks kella :)“, kuid omapärase disainiga kella saades jääb kindlasti rahule.

Töötab ühe AA patareiga (kuulub komplekti)

Karbi mõõdud: 16,4x12,7x18cm

Samas stiilis

 

Seinakell "Sex Clock"

Hind: 15,90 
   

Seinakell "Неважно" (Vene)

Hind: 15,90 
   

Tagurpidi seinakell

Hind: 15,90 
 

Itella SmartPost